جشن شب یلدا در زندان رجایی‌شهر با زندانیان امنیتی!!!!

سایت دیده‌بان نوشت: رسانه‌های غربی و بخصوص شبکه‌های فارسی‌زبان وابسته به آنها همواره کوشیده‌اند جمهوری اسلامی ایران را به نقض حقوق بشر در عرصه‌های گوناگون متهم کنند. یکی از اصلی‌ترین حربه‌های دشمنان جوسازی‌های متنوع آنها درباره وضعیت زندانیان بوده است. عملیات روانی‌های نوبه‌نوی این رسانه‌ها و اشک تمساح‌هایی که برای حال زندنیان امنیتی می‌ریزند یکی از سناریوهای تکرارشونده در فضای مجازی و ماهواره‌ای است.

برخلاف جوسازی‌های رسانه‌های معاند و مدعی حقوق بشر نسبت به وضعیت زندانیان و محکومان امنیتی، عکس‌های منتشرشده توسط یکی از به‌اصطلاح NGOهای متبوعشان اما حکایت از وضعی دیگر می‌کند.

در این عکس‌های اخیراً منتشرشده که از مراسم شب یلدای زندان رجایی‌شهر کرج گرفته شده است، همه نوع از محکومان امنیتی ـ از تروریست‌های سلفی غرب کشور گرفته تا صاحب کلیسای خانگی و فتنه‌گران سلطنت‌طلب‌ها ـ ‌دیده می‌شود.

جالب آنجاست که در این تصاویر نه تنها اثری از اعتصاب‌ غذاها، ریاضت‌ها، شرایط سخت زندان، شکنجه‌های روحی و جسمی! و... مشاهده نمی‌شود بلکه این شادی و شعف زندانیان حاکی از شرایط کاملاً مساعد زندان را برای آنان دارد و در حقیقت این کمپین به‌اصطلاح حامی زندانیان! با این حرکت سناریوهای مضحک حقوق‌بشری علیه نطام اسلامی را رسوا کرده است.

در انتها تعدادی از این تصاویر را جهت اطلاع بیشتر از عمق حماقت دشمنان جمهوری اسلامی قرار می‌دهیم تا از باب «عدو شود سبب خیر گر خدا خواهد» به شناخت بیش از پیش ما به معاندین کمک کند.

 

 

 

 

 

 

 

سعید عابدینی (کشیش مسیحی صهیونیست و دارای کلیسای خانگی) و لقمان مرادی(عضو گروهک تروریستی کومله) مسعود باستانی (فتنه‌گر فعال در سایت جمهوریت)  در تصاویر بالا دیده می‌شود.

/ 0 نظر / 21 بازدید