می خواهیم دروازه ی فرهنگ را به روی دشمنان خدا باز کنیم؟!!!!!!

در این حدیث می فرمایند امور بر سه قسم است، حلال بین که باید انجام شود، حرام بین که روشن است که باید ترک شود وشبهاتی بین حلال و حرام که هرکه این شبهات را ترک کند از حرام نجات پیدا می کند و هرکه انجام دهد به هلاکت دچار خواهد شد.

آیت الله علم الهدی در ادامه اظهار داشت : شبهات باید در این فرهنگ مقاومتی براندازی شود، این شبهات را ترک کنیم در مسائل مختلف فرهنگی و هنری، آن چیزی که شبهه ناک است آن شبهه ی حرام را انجام ندهیم تا فرهنگ ما مقاوم سازی شود.

آیت الله علم الهدی گفت : با این که پیامبر راه مقاوم سازی فرهنگ را این حدیث قرار دادند و آقای رئیس جمهور هم می گویند باید فرهنگ مقاوم داشته باشیم، با این توسعه اباهی گری و این تسامح و تساهلی که توسط  مسؤولین در  عرصه فرهنگی صورت می گیرد که نه تنها شبهات بلکه محرمات عینی را هم با تساهل از کنار آن عبور می کنند، واقعا می توان فرهنگ مقاومتی داشت؟

ایشان با اشاره به خبر منتشر شده بیان داشت : بر حسب خبری که باشگاه خبرنگاران جوان گزارش داد که وزیر ارتباطات و مخابرات ادعا کرده باید فیلترینگ از بین برود و فیس بوک باید از فبلتر خارج شود، می گوید 15 درصد آن برای کشور استفاده ندارد و 85 درصد آن برای ما استفاده دارد و قابل کنترل است.
معنای شکستن فیلتر فیس بوک یعنی ما دروازه های فرهنگ خود را به سوی دشمنان پیامبر باز کنیم ؟! این دولتی که وزیر ارتباطاتش اینطور می گوید مگر غیر از دولت رئیس
جمهور است؟

این آقای رئیس جمهور می گوید ما باید فرهنگ مقامتی داشته باشیم یعنی شما با شکستن فیلتر  فیس بوک، با موج شبهات، افکار و ناهنجاری ها و توهین با ائمه و برخوردهای سرسختانه با دین و مبانی دین به روی مغز جوانان می خواهید فرهنگ مقاومتی داشته باشید؟

یعنی این دولت دولت اقای رئیس جمهور نیست؟ مگر این دولت را این مجلس رأی اعتماد ندارد؟ نمانیدگان ملت رأی اعتماد ندادند؟ آنان به شما رأی دادند که شما فیلتر شکن فیس بوک شوید و دروازه های فرهنگ کشور را به روی دشمنان قرآن و پیامبر باز کنید؟این حرف مثل این است که من به شما یک لیوان سکنجبین بدهم و بگویم 98 درصد آن قند و مواد خوراکی است و تنها 1 درصد آن زهر و سم است . این که 15 درصدش سم و زهر و تهاجم به تمام مبانی اعتقادی فکری و دینی و ولایی ماست، فیلترش شکسته شود و این راه برای دشمنان ما باز شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت : البته توجه داشته باشید که این آقای وزیر ضد ولایت فقیه نیست، آدم متدیین و متعبدی است، روزی در سنگر وزارت خارجه در سنگر دین خدمت می کرده. ایشان جوان بوده به عنوان یک خدمت گذار متعبد . من نمی دانم این عزیزان ما وقتی به سن پیری می افتند چرا به این حال دچار می شوند؟ چهار قدمی چاله قبر آمدی و می خواهی دروازه فرهنگ کشور را به روی دشمنان خدا باز کنی؟ مگر نمی بین چاله قبر را؟

امام جمعه ی مشهد گفت : لعنت بر این فتتنه 88 و لعنت بر این سران فتنه که رفاقت با این سران فتنه آنان را به جایی رسانده که راه خود را عوض کرده اند. آخر چرا راه خود را عوض کرده اید؟ این جواب رهبری است؟ رهبر گفت امسال سال اقتصاد و فرهنگ، این پاسخ به رهبر است این لبیک به ندای رهبری است که شما برادر متدین بیایید بگین ما می خواهیم فیلتر شکن فیس بوک شوبم و دروازه فرهنگی را به روی دشمنان خدا باز کنیم.

اینجاست که آدم دلش به مظلومیت این رهبر آتش می گیرد، امام هادی را کشتند و ما امروز در جامعه دینی خودمان وارث امام هادی را با این مظلومیت می بینیم. روز اول نوروز روز اول امسال ایشان آمد اصرار کرد، فرمان داد، حکم داد، رهبر است، ولی امر است، امسال سال اقتصاد و فرهنگ است. از آن فرمان 40 روز گذشته و اما بعد از 40 روز  یک آقای وزیر آمده و گفته می خواهیم فیلتر فیس بوک را بشکنیم؟  این جواب حرفی است که رهبری در کنار قبر امام هشتم زده اند؟

این را مردم تحمل نمی کنند، مردم ما مردمی هستند که 35 سال پای انقلاب و ستون خیمه این انقلاب یعنی رهبری ایستاده اند.

/ 0 نظر / 14 بازدید