جنایت جدید تروریست ها /نبش قبر کشیش سوری

نبش قبر کشیش سوری توسط تروریستها

بی احترامی به نمادها و تصاویر مذهبی داخل کلیسا نیز سنگ تمام این افراد در بی احترامی به مقدسات گروهی از مردم سوریه و البته مردم جهان است تا ثابت کنند این افراد نه با سوریه و نه با دولت آن که با انسانیت و تمامی مقدسات مشکل دارند.

بی احترامی تروریستها به کلیساهای سوری

بی احترامی تروریستها به کلیساهای سوری

در واقع، با این جنایت، اقدامات غیر انسانی و نامتعارف تروریست ها در سوریه، وارد مرحله تازه ای شد. نبش قبر در مکانی مذهبی، می تواند در ادامه جنایت هایی باشد که تا کنون تروریست ها علیه مردم سوریه صورت دادند. جنایتکاران تروریست که تا پیش از این ، سابقه نبش قبر افرادی چون حجر بن عدی، حمله به مرقد حضرت سکینه(س) و حضرت زینب(س) و کلکسیونی از جنایات دیگر علیه انسانیت  را در پرونده شان ثبت کرده بودند ، این بار به حریم مقدسات مسیحیان وارد شدند و به آن بی احترامی کردند.

شاید اینها زنگ خطری جدی برای اقدام هماهنگ کشورهای اسلامی منطقه باشد که بدانند تروریست های فعال در سوریه که ریشه یا پشتوانه منطقه ای و بین المللی دارند، به هیچ چهارچوبی پایبند نیستند و ممکن است هر چیزی را تخریب کنند و هر کسی را بکشند و اسم آن را « تلاش برای مقابله با رژیم ظالم بشار اسد و تشکیل کشوری آزاد و مبتنی بر دموکراسی و اسلام و عقلانیت » بگذارند.

/ 0 نظر / 11 بازدید